gammo

kitchen & more

Zákaznický servis: +420-728-648-916
Otevírací doba: 08:00-16:00 (Po-Pá)

Bez vynikajících ingrediencí a odborných znalostí neexistuje nezapomenutelný gastronomický zážitek. A vaše odborné znalosti perfektně doplňují profesionální stroje, které máme. Poskytujeme nejlepší kvalitu za nejpříznivější cenu - nabízíme Vám vynikající produkty s našimi dlouholetými zkušenostmi.

Naše obchodní filozofie

Přebíráme odpovědnost za informace zobrazené na webu a neprodáváme falešné produkty - dodáváme produkty se stanovenými parametry v dohodnutém termínu za dohodnutou cenu. Náš zvyklý, dynamický zákaznický servis je vždy k dispozici a náš logistický a servisní tým diktuje dodavatelům a přepravním partnerům maximální rychlost.

Za více než 10 let existence a s více než 70 000 vyřízenými objednávkami za námi jsme získali zkušenosti s rychlým obsloužením nejrůznějších potřeb a filtrováním produktů nejisté kvality.

Náš tým

Každý člen našeho týmu, který se během let rozrostl na 15 lidí, tvrdě pracuje na tom, abyste rychle získali moderní a spolehlivé kuchyňské spotřebiče za dostupnou cenu. S nejrenomovanějšími evropskými výrobci za námi můžeme poskytnout efektivní kuchyňské spotřebiče pro širokou škálu kuchyňských provozů.

Naše odborné zázemí

Neustále navštěvujeme nejvýznamnější veletrhy v Evropě, abychom Vám poskytli nejmodernější stroje a procesy. Naši zaměstnanci jsou přítomni na výstavách HOST (Milán), Hotelympia (Londýn), Hostelco (Barcelona), SIRHA (Paříž), Ambiente a IFFA (Frankfurt), aby naplnili Vaše speciální potřeby s aktuálními znalostmi. Naši servisní technici jsou průběžně školeni a jejich znalosti vracíme zpět k našim dodavatelům - abyste mohli pracovat s ještě kvalitnějšími produkty.

Zastoupení výrobce

Nabízíme pouze produkty podložené spolehlivým servisním zázemím a dodávkami náhradních dílů. Výrobci námi prodávaných produktů berou vážně zajištění kvality, průběžné školení a dodávky náhradních dílů. Jsme v každodenním kontaktu s našimi dodavateli a naše kamiony pravidelně odjíždějí, abychom zajistili nepřetržité zásobování.

Informace o společnosti

Název společnosti: Gammo Europe Kft.
Adresa: 1119 Budapest, Hadak útja 11-27.
Registrační číslo společnosti: 01-09-281228
Daňové číslo: 23925148-2-43

 Dun&Bradstreet, mezinárodní poskytovatel obchodních informací a hodnotitel, klasifikuje finanční stabilitu a obchodní spolehlivost všech provozních společností na základě průběžně měřené a osvědčené metodologie vyvíjené mezinárodními odborníky.

Naše společnost byla takto vybrána jako jedna z finančně nejstabilnějších společností.

Dun & Bradstreet tanusitvany 

Pro naši společnost je velkou ctí, že můžeme patřit mezi nejlepší na základě objektivního hodnocení společnosti Dun&Bradstreet. Velmi dbáme na to, abychom se na trhu chovali korektně, proto je pro nás důležité, aby externí odborník potvrdil, že pravděpodobnost insolvence naší společnosti je extrémně nízká. Věříme, že s pomocí certifikátu Dun&Bradstreet dokážeme dále zvýšit důvěru vůči našim zákazníkům, dodavatelům a zaměstnancům, která je v dlouhodobých a pevných obchodních vztazích stále důležitější. Skutečnost, že nezávislý mezinárodní odborník uznal stabilitu naší společnosti, nám vysílá zprávu, že jsme na správné cestě při budování a rozvoji naší společnosti. Vzhledem k tomu, že naše společnost byla certifikována na základě přísně odborných kritérií, nelze se o ni ucházet ani o ni žádat, takže certifikát Dun&Bradstreet skutečně naši společnost na trhu pozitivně odlišuje.

Naše společnost získala certifikát Dun&Bradstreet AAA (triple A)., což naznačuje, že finanční riziko navázání obchodního vztahu s námi je extrémně nízké. Základem certifikátu Dun & Bradstreet je kvalifikace společnosti Dun&Bradstreet, která již řadu desetiletí hodnotí společnosti na základě jejich spolehlivosti na mezinárodní úrovni. Certifikát Dun&Bradstreet, který je vydáván se značkami AAA, AA a A, svědčí o stabilitě společností a o tom, že společnost s touto značkou je finančně stabilní. Rating společnosti AAA byl zaveden v roce 1989 a od roku 1996 mají společnosti možnost prokázat svou obchodní spolehlivost formou certifikátu. Certifikát poskytuje oprávněným společnostem příležitost ukázat ostatním, že jejich společnost je uznávanou, spolehlivou a bonitní společností. Certifikát Dun&Bradstreet se používá v mnoha evropských zemích v různých oblastech obchodního života.

Klasifikace Dun&Bradstreet je založena na údajích z několika oficiálních zdrojů, jako jsou – v případě Maďarska – údaje z Ministerstva spravedlnosti, registrací Soudu pro společnost, Národního daňového a celního úřadu a údajů od dalších úřadů. Kromě údajů z oficiálních zdrojů zahrnuje rating finanční informace o společnosti, jako jsou rozvahové údaje, výkazy zisků a ztrát a trendy. Hodnocení bere v úvahu demografické údaje společnosti nebo organizace, tj. věk společnosti, činnost, velikost, vlastníky a jejich vazby. Z údajů programu Platební zážitek zapracuje do hodnocení, zda daná společnost hradí své faktury včas nebo pozdě, tedy s jakou platební disciplínou. Kromě výše uvedeného systém k hodnocení Dun&Bradstreet přidává i řadu dalších shromážděných informací, jako jsou údaje o provedení nebo tiskové zprávy.

Vzhledem k tomu, že rating Dun&Bradstreet ukazuje nejen současnou finanční stabilitu naší společnosti, ale také pravděpodobnost, že se naše společnost v nadcházejícím roce dostane do platební neschopnosti, můžeme s hrdostí prohlásit, že naše společnost bude i v budoucnu stabilním hráčem na trhu.