gammo

kitchen & more

Zákaznický servis: +420-728-648-916
Otevírací doba: 08:00-16:00 (Po-Pá)

Blog

Gammo příběhy: od jednodušších úkolů po velkou zodpovědnost

2024. 03. 27.

Gammo příběhy: od jednodušších úkolů po velkou zodpovědnost

V červnu 2024 to bude 9 let, co jsem našel pracovní inzerát Gammo Europe Kft. Na základě popisu jsem si byl jistý, že bych zde rád pracoval. Původně žádaná pozice byla pozice „sklad/zákaznický servis“. Jako ekonom pohostinství a hotelnictví a 20 let strávených v oblasti logistiky jsem cítil, že zde najdu své místo.
Postupem času se tak stalo, ale jako první krok jsem musel při telefonickém pohovoru přesvědčit náborovou paní, že tato pozice je pro mě jako stvořená.
První pohovor byl v kavárně, kde mě nad sušenkou a kávou manažer přesvědčil, že patřím do týmu Gammo.

Pohovor dopadl tak dobře, že jsem si od té doby mohl vyzkoušet několik různých pozic a díky splnění mnoha úkolů jsem letos postoupil na pozici výkonného asistenta. Mou největší zkušeností v Gammo je možnost podílet se na neustálém rozvoji a růstu společnosti. Jsme přítomni ve stále více zemích a je to jasně vidět, protože počet týmu zákaznických služeb se za posledních 10 let zvýšil na 6 lidí.

Jednou z mých letošních pozitivních zkušeností bylo, že do kanceláře přišel zákazník s lámanou maďarštinou a stydlivě se snažil poptat. Když jsem se zeptal, jakým jazykem chce komunikovat, odpověď byla srbská. Okamžitě jsem to řekl jedné své kolegyni, která pracuje v chorvatském zákaznickém servisu, ale dokázala paní pochopit a pomoci jí s objednávkou.
Moje další pozitivní zkušenost je, že při vyřizování reklamací dostávám stále více zpětné vazby, že administrativa v Gammo je férová.

Do práce jezdím hlavně na kole, což upoutalo pozornost mnoha mých kolegů. Mnoho lidí si uvědomilo, že na kole se dá do práce jet téměř odkudkoli – jak z různých čtvrtí města, tak i z aglomerace.
Od loňského roku firma zpřístupnila i dvě elektrokola, pokud někdo přijede ze vzdálenějších míst nebo chce jen do práce se snazší jízdou.

Letos máme s pár kolegy v plánu objet Balaton na kole za jeden den. Doufám, že o tom budu informovat v jiném blogu.

Naše podobné články k tématu:

Gammo příběhy: od externího kurýra po manažera logistiky

2024. 03. 19.

Pokračovat ve čtení


Příběhy Gammo: zákaznický servis a kapela

2024. 03. 11.

Pokračovat ve čtení


Gammo příběhy: začátky

2024. 02. 29.

Pokračovat ve čteníSouvisející produkty