gammo

kitchen & more

Zákaznický servis: +420-728-648-916
Otevírací doba: 08:00-16:00 (Po-Pá)

Léto je tady, je čas vyndat zmrzlinový stroj!

2024. 06. 12.

Léto je tady, je čas vyndat zmrzlinový stroj!

Nejchutnější způsob, jak si ulevit od letních veder

S příchodem letních veder všichni hledáme nejlepší způsob, jak se zchladit a osvěžit. Co může být lepším řešením než zmrzlina? Ne náhodou se zmrzlina stává oblíbenou v každém letním období.

Letní vedra nutí mnoho lidí k ledničce, aby se trochu osvěžili. První sousto studené, krémové zmrzliny okamžitě uvolní horko a na chvíli zastaví čas. Zmrzlina vás nejen ochladí, ale také naplní štěstím – možná i proto ji všichni milujeme.

K její oblibě velkou měrou přispívá i variabilita zmrzliny. Ať už jde o klasickou vanilku, čokoládu nebo vzrušující, ovocné variace, každý si najde svou oblíbenou příchuť. S domácí zmrzlinou si navíc můžete recepty zcela upravit podle vlastní chuti!

Společná výroba zmrzliny může být skvělým programem s rodinou a přáteli. Čím jedinečnější (a lahodnější) můžete jako cateringový podnik vytvořit, tím lepší bude vaše pověst! Není nic lepšího, než vidět úsměv na tvářích našich blízkých nebo hostů po úspěšné degustaci zmrzliny.

Nedá se nic dělat: až se letní vedra stanou nesnesitelnými, vytáhněte zmrzlinovač a začněte experimentovat s různými příchutěmi!

 

Je čas vyndat zmrzlinový stroj!

Pokud chcete opravdu profesionální a lahodnou zmrzlinu, pak je zmrzlinový stroj HENDI tou nejlepší volbou! Tento přístroj je výbornou pomůckou nejen pro hobby kuchaře, ale také pro cukráře a cateringové firmy.

Stroj je vybaven kompresorem, takže automaticky rozpozná hustotu dezertu a udržuje jej v požadované konzistenci dle nastavení až do podávání. Ideální pro přípravu domácí zmrzliny, sorbetu nebo mraženého jogurtu za pouhých 30-90 minut (v závislosti na ingrediencích).

Použití je super snadné: stačí nasypat ingredience do mixovací nádoby a stroj se postará o zbytek. Funkce chlazeného skladování umožňuje uchování hotové zmrzliny až na další 3 hodiny, takže můžete být vždy připraveni přivítat své hosty chladivými lahůdkami.

V základním balení najdete:

  • míchací nádobu,
  • míchací lopatu,
  • naběračku zmrzliny
  • a čístící kartáček

takže budete mít po ruce všechny potřebné nástroje k výrobě dokonalé zmrzliny.

Už neváhejte a ponořte se do řemesla výroby zmrzliny! Klikněte a objednejte si zmrzlinový stroj HENDI!

 

Tipy a triky pro výrobu dokonalé zmrzliny

Pokud již máte zmrzlinovač HENDIE, je čas naučit se nejlepší tipy a triky, jak vyrobit dokonalou zmrzlinu!

  • Počínaje základními recepty je klasická vanilka jedním z nejlepších míst, kde začít. Jednoduše smíchejte 2 šálky mléka, 2 šálky smetany, 1 šálek cukru, 1 polévkovou lžíci vanilkového extraktu a váš zmrzlinovač je připraven k použití. Tento základní recept se snadno obměňuje a poskytuje skvělý základ pro experimentování.

  • Čokoládová zmrzlina bude také fungovat jednoduše! Do vanilkového základu přidejte půl hrnku kakaového prášku a 100 gramů rozpuštěné čokolády – a základ pro čokoládovou zmrzlinu je hotový!

  • Jakmile zvládnete základy, je čas experimentovat! Využijte čerstvost a jedinečnou chuť sezónního ovoce k výrobě speciálních zmrzlin. Ovoce stačí rozmixovat a je připraveno k výrobě zmrzliny!

  • Koření a bylinky: Dodejte své zmrzlině nádech vzrušení s kořením, jako je skořice, zázvor nebo kardamom. K ovocným zmrzlinám se hodí i čerstvá bazalka nebo máta.

  • Experimentujte s lískovými oříšky, mandlemi nebo třeba medem. Tyto ingredience udělají vaši zmrzlinu bohatší nejen chutí, ale i texturou!

  • A při podávání nezapomínejte ani na praktická řešení, jako je rozložitelná naběračka na zmrzlinu.

 

Na výrobě zmrzliny je nejlepší to, že kreativitě se meze nekladou. Využijte každou příležitost k vytvoření něčeho nového a vzrušujícího! Jste jen jedním kliknutím od stroje na zmrzlinu!

 

Dobrou chut!

# #