gammo

kitchen & more

Zákaznický servis: +420-728-648-916
Otevírací doba: 08:00-16:00 (Po-Pá)

Blog

Zachování dokonalých chutí na zimu: s pomocí sušicích strojů GAMMO

2023. 11. 08.

Zachování dokonalých chutí na zimu: s pomocí sušicích strojů GAMMO

Jak se kalendář obrací k chladnějším měsícům, začíná ubývat čerstvého ovoce a zeleniny. Ale co kdybychom si mohli uchovat chutě léta pro mrazivé zimní dny? Se sušičkami GAMMO je to nejen možné, ale také stylové a efektivní. Čtěte dál a seznamte se s nimi!

Sušička GAMMO s 12 přihrádkami: dokonalý společník pro každodenní použití

Sušička GAMMO s 12 přihrádkami nabízí dokonalou kombinaci praktičnosti a elegance. Zařízení je vynikající pro sušení ovoce, zeleniny, hub a mnoha dalších potravinových přísad. Díky digitálnímu ovládacímu panelu lze přesně řídit dobu sušení a teplotu. Vestavěný ventilátor zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu, takže jídlo během sušení oschne rovnoměrně na všech plechách.

Zařízení pracuje s nízkou hlučností. Díky tomu může nerušeně fungovat i v noci. Díky nerezovým plochám se snadno a rychle čistí.

Sušička GAMMO se 16 zásobníky: pro větší potřeby

Verze se 16 zásobníky má všechny stejné funkce jako její menší bratr. Díky své větší kapacitě je ideální volbou pro ty, kteří plánují sušit větší množství produktů. Díky více zásobníkům zvládne více ovoce nebo zeleniny současně, což šetří čas a zvyšuje efektivitu domácího sušení.

Oba modely nerezových sušiček se snadno hodí do moderních kuchyní a pomocí digitálního ovládání je nastavení teploty a doby sušení jednoduché a přesné.

Sušička GAMMO s 11 policemi: nástroj pro profesionální sušení

Když záleží na kvalitě a kvantitě, 11-policová sušicí skříň GAMMO se stává šampiónem v domácím sušení. Tato skříň využívající technologii kondenzačního sušení je perfektním řešením pro ty, kteří chtějí sušit velké množství ovoce, zeleniny nebo jiných surovin. Zařízení vaří při nízké teplotě, díky čemuž je zachována chuť, barva a nutriční obsah jídla, navíc energeticky úsporný a efektivní provoz.

 

Zimní měsíce nemusí znamenat nedostatek svěžích chutí. Díky široké nabídce sušicích strojů GAMMO si můžete vychutnat chutě letních a podzimních plodin i v chladných měsících. Každý model svou jednoduchou manipulací, energeticky úspornou obsluhou a zachováním chuti produktů zajišťuje, že doma dosáhneme profesionálních výsledků.

Vyberte si tu nejlepší sušičku GAMMO pro vás a vytvořte si kousek léta uprostřed zimy u vás doma!

Naše podobné články k tématu:

Tuti tippek aszaláshoz

2018. 10. 26.

Pokračovat ve čtení


Nevelj lassan, aszalj könnyen!

2018. 02. 08.

Pokračovat ve čtení


Aszalással a kevesebb hulladékért!

2017. 10. 28.

Pokračovat ve čtení


Új ATACAMA aszalógép család Olaszországból

2017. 06. 09.

Pokračovat ve čteníSouvisející produkty